LAZDYNO RIEŠUTAI KEVALUOSE

LAZDYNŲ RIEŠUTAI KEVALUOSE

Kilmės šalis - Gruzija

Kalibras: 18-22mm

Pakuotė - pagal kliento poreikį

LAZDYNO RIEŠUTŲ BRANDUOLAI

LAZDYNŲ RIEŠUTŲ BRANDUOLAI

Kilmės šalis - Gruzija

Kalibras: 9-11mm, 11-13mm, 3-15mm, 15+mm

Drėgnumas 6%

Pakuotė - Pagal kliento poreikį

BLANŠIRUOTI LAZDYNO RIEŠUTAI

BLANŠIRUOTI LAZDYNŲ RIEŠUTAI

Kilmės šalis - Gruzija

Kalibras: 11-13mm, 13-15mm
Drėgnumas 3%

Pakuotė - Pagal kliento poreikį

KEPINTI IR SUSMULKINTI LAZDYNO RIEŠUTAI

KEPINTI IR SUSMULKINTI LAZDYNŲ RIEŠUTAI

Kilmės šalis - Gruzija

Drėgnumas 3%

Pakuotė - pagal kliento poreikį

LAZDYNŲ RIEŠUTŲ MILTAI

Kilmės šalis - Gruzija

Drėgnumas 3%

Pakuotė: Pagal kliento poreikį

GRAIKINIAI RIEŠUTAI KEVALUOSE

GRAIKINIAI RIEŠUTAI KEVALUOSE

Kilmės šalis - Ukraina

 

Kalibras: 28+mm, 30+mm, 32+mm.

Drėgnumas 5%.

Pakuotė - Kartoninės dėžės 10 kg

Sertifikatai: ISO 220 000, ISO 9001

 
Specifikacija
GRAIKINIAI RIEŠUTAI (Amber)

GRAIKINIAI RIEŠUTAI

Kilmės šalis - Ukraina

Kalibras: 1/2, 1/4, 1/8, Mix

Drėgnumas 5%.

Pakuotė: Kartoninės dėžės po 10 kg

Sertifikatai: ISO 220 000, ISO 9001, ORGANIC

 
MOLIŪGŲ SĖKLOS KEVALUOSE

MOLIŪGŲ SĖKLOS KEVALUOSE

Kilmės šalis - Ukraina

(Ukrainskaja mnogoplotnaja)


Kalibras: 8+mm, 10+mm, 11+mm, 12+mm
Drėgnumas 7%

Pakuotė - Maišai po 30 kg

MOLIŪGŲ SĖKLŲ BRANDUOLIAI

MOLIŪGŲ SĖKLŲ BRANDUOLIAI

Kilmės šalis - Ukraina

(Ukrainskaja mnogoplotnaja)


Kalibras: 7.5+mm
Drėgnumas 8-9%

Pakuotė: Maišai po 25 kg

SAULĖGRĄŽŲ SĖKLOS KEVALUOSE

SAULĖGRĄŽŲ SĖKLOS KEVALUOSE

Kilmės šalis - Rusija

(Lakomka)

​​

Kalibras: 38+mm, 40+mm, 42+mm

Pakuotė: Maišai po 25 kg

Specifikacija

PRODUKCIJA

 

Mūsų komanda intensyviai dirba siekdama užtikrinti, kad prekyba džiovintais vaisiais, lazdynų riešutais ir graikiniais riešutais būtų vykdoma sklandžiai orientuojantis į geriausius rezultatus. Mes žinome kaip svarbu Jums gauti geriausią kokybę rinkoje ir todėl mes nuolat dedame pąstangas siekdami pasiūlyti Jums gerą patirtį ir profesionalumą.

Mes esame aukštų standartų ir profesionalių sprendimų specialistai ir kartu prisiimame visišką rūpinimosi riešutais atsakomybę. Nesvarbu ar Jūs norite įsigyti saulėgrąžų sėklas arba lazdyno riešutus – nėra geresnio pasirinkimo už mūsų teikiamas paslaugas. Mes nuolat glaudžiai bendradarbiaujame su visais skyriais ir padaliniais siekdami, kad visos mūsų sėklos ir riešutai būtų tinkamai tvarkomi ir administruojami, darome viską, kad šiame procese būtų įvertinta kiekviena detalė ir smulkmena.

Kokius produktus mes tiekiame?

Dirbame su plačiu natūralių produktų asortimentu, tokiais produktais, kaip graikiniai riešutai, lazdynų riešutai ir moliūgų sėklos. Visi šie produktai tiekiami ir apdorojami partijomis užtikrinant labai aukštą kokybę. Tai reiškia, kad šie produktai bus pristatyti Jums greitai, o jų kokybė visada atitiks aukščiausius rinkos reikalavimus. Mūsų veikla nenumato trikdžių, viską ką gausite bus aukščiausios kokybės ir jūs visada galėsite tikėtis puikių rezultatų.

Taip pat, mes galime pasiūlyti specialius paslaugų paketus priklausomai nuo perkamos produkcijos kiekio. Jeigu pirksite didelius lazdyno ir graikinių riešutų kiekius mes galėsime Jums pasiūlyti kainą, kurios tikrai nerasite niekur kitur.

Produktai, kuriuos mes siūlome yra aktualūs ir tinkami naudoti komercinėje veikloje. Kai pasirenkate bet kokį mūsų produktą, jūs visada būsite nustebinti ir sužavėti ta kokybe ir atsidavimu. Iš pradžių nėra taip paprasta surasti tinkamą variantą, bet mes esame čia būtent dėl to, kad jums padėtume.

Mūsų komanda pasižymi puikiais komunikaciniai įgūdžiais, todėl  kiekviename bendradrabiavimo etape mes galėsime pasiūlyti Jums neįtikėtiną paslaugų ir produktų paketą bei labai profesionalų aptarnavimą, paremta patirtimi. Būtent tai įgalina mus orientuotis į geros kainos pasiūlymą jums, į tai, ką retai rasite didmenynėje prekyboje.

Profesionalumas

 

Mes itin rūpinamės gamyba ir dėl to sugebame orientuotis į geriausią jūsų pageidaujamų produktų pristatymą. Būdami moliūgų sėklų ir graikinių riešutų  tiekėjais, mes sutelkiame pąstangas į  geriausių ir įspūdingiausių produktų prisatatymą rinkoje. Darbas su patikimais partneriais, tokiais kaip mes, gali sąlygoti sėkmingą jūsų verslo augimą. 

Produkcijos gamybos procesas yra paprastas kadangi mes naudojame pažangiausias ir patikimiausias rinkoje technologijas bei įrangą. Įrenginiai, kuriais mes disponuojame yra aukštos kokybės ir leidžia užtikrinti, kad jūs liksite patenkinti mūsų siūloma kokybe. Ir visą bendradarbiavimo su mumis laiką turėsite galimybę pasidžiaugti neįkainojama patirtimi, kuria pasidalinsime su jumis. Puikiai suvokiame, kad mūsų klientai tikisi geriausios kokybės rinkoje ir todėl užtikriname, kad bendradarbiudami su mumis gausite tik geriausius produktus.

Greitas transportavimas

Be pažangiausios įrangos panaudojimo mūsų gamyklose mes taip pat siekiame užtikrinti greitą ir patikimą mūsų produkcijos pristatymą. Mes parduodame aukščiausios kokybės riešutus rinkoje bei esame orientuotį į šimtą proncentinę jų pristatymo patikimumo ir greičio kokybę. Mes subūrėme šaunią logistikos komandą, kuri užtikrins kokybišką riešutų bei sėklų pristatymą į praktiškai bet kurį pasaulio tašką. Mūsų veiklos geografija yra labai plati ir dėl to mes galėsime teikti jums šviežiausius produktus tiek kiek jums reikės ir ten kur jums bus patogiausia.

Aukšti standartai

Mes didžiuojamės savo veikla ir būtent tai leidžia mums būti vienais iš pirmaujančių lazdyno riešutų, graikinių riešutų bei molūgių sėklų gamintojais ir didmenininkais Baltijos šalyse bei Europoje. Kartu, mūsų veiklos mąstai leis jums pasiekti mūsų produkciją ir gauti mūsų paslaugas nepriklausomai nuo situacijos. Mes puikiai suprantame kaip jums yra svarbus kokybiškų produktų prieinamumas ir dėl to mes visada esame itin lankstūs lazdyno riešutų bei graikinių riešutų, o taip pat ir moliūgų sėklų kainų atžvilgiu.

Aukštų mūsų veiklos standartų ir profesionalumo derinys visada leis pasiekti gerus rezultatus. Būtent dėl to patirtis yra neįkainojama ir jums tereikia pasirinkti mus. Norėdami gauti aukšos kokybės lazdyno riešutus ir moliūgų sėklas bei graikinius riešutus už priimtina kainą ir kartu pasiekti gerus rezultatus rinkoje. Mes dirbame, kad padėtume jums didmeninėje prekyboje, todėl nedvejokite ir pasinaudokite galimybe gauti aukštos kokybės produkciją.