Didmeninė prekyba riešutais

Apie mus

 

UAB „Raserna“ specializuojasi į riešutų ir sėklų gamybą bei pardavimą. Mūsų tiekiama produkcija yra iš Gruzijos ir Ukrainos.  Mes orientuojamės į specifinius produktus, nes tikime, kad būtent  tai yra kelias į aukščiausios kokybės užtikrinimą. Tai leidžia mums pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį mūsų klientams. Įmonės produkcija pirmiausia importuojama į Lietuvą, kas savo ruožtu leidžia užtikrinti kokybę ir palengvina tiesioginę komunikaciją su ES valstybėmis.

Mūsų veikla atitinka ir vykdoma pagal ISO22000 standartą. Tai leidžia mums sėkmingai įgyvendinti visus pardavimų reguliavimo reikalavimus šalyje bei pasaulyje. Kartu tai atveria galimybes įgyvendinti mūsų klientų pageidavimus gauti geriausius produktus rinkoje optimaliausiomis kainomis. Mes dirbame užtikrindami geriausią mūsų produkcijos kokybę ir jos tranportavimo patikimumą. Bendradarbiaudami su UAB „Raserna“  visada gausite profesionalias ir patikimas paslaugas.

Mes visada jums pasiūlome geriausias sąlygas ir sąžiningai bei garbingai įgyvendiname kontraktus, to paties tikėdamiesi iš jūsų. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su partneriais siekdami aukščiausios kokybės kiekvieno sandorio atveju ir darome viską kas įmanoma siekdami užtikrinti dėmesį detalėms ir profesionalumui  nepriklausomai nuo situacijos. Iššūkiai yra neišvengiami ir laikas nuo laiko juos reikia įveikti, bet mes visada būsime ten, kur reikės padėti jums. Būtent tai sutiekia mūsų pasiūlymams vertę ir jus turite tai įsiminti nepriklausomai nuo susiklosčiusios padėties.

Mūsų kompanijos tikslas – tapti gerai žinomais, patikimais tiekėjais, kurie sąžiningai įvykdo visus prisiimtus įsipareigojimus paslaugų tiekimo srityje.

Mes gerai žinomi rinkoje dėl mūsų profesionalumo ir dėmesingumo detalėms. UAB „Raserna“ visada jums pasiūlys aukštos kokybės produktus už priimtiną kainą. Mes puikiai suvokiame, kad kai kurių situacijų  sprendimas gali būti pirmaeilis uždavinys ir todėl mes visada šalia nepriklausomai nuo situacijos.

Mes valdome gamyklas Ukrainoje bei Gruzijoje, ir tai leidžia mums patiems visiškai kontroliuoti produkciją, kurią siūlome ir dalinamės su savo klientais.  Būtent tai yra išskirtinis mūsų privalumas, nes su mūsų pagalba Jūs visada pasieksite geriausius rezultatus ir neturėsite jokių problemų su produkcijos pristatymu.


Jeigu norite iš tikrųjų gerų rezultatų ir kokybės – pasirinkite būtent mus. Mūsų didžiulė patirtis sėklų ir riešutų didmeniniuose pardavimuose kalba pati už save, taigi pradėkime bendradarbiauti ir leiskite mums aprūpinti Jus geriausiais produktais rinkoje!